wczytywanie strony

Fronty dla dzieci

FRONTY DLA WYJĄTKOWYCH DZIECI

Każde dziecko jest wyjątkowe, a zatem pokój każdego dziecka powinien być również wyjątkowy.

Fronty meblowe przeznaczone do pokoju dziecięcego produkcji MAGURA wykonujemy z przyjaznych materiałów. Łączą w sobie najwyższą jakość oraz dbałość o najmniejszy szczegół, a co za tym idzie bezpieczeństwo użytkowania. Cechują je niepowtarzalne bogactwo barw oraz nowoczesna stylistyka, które stanowią niekończące się źródło inspiracji. Dzięki temu każdy mebel i dziecięcy pokój są jedynymi w swoim rodzaju.

BEZPIECZEŃSTWO

Produkując fronty meblowe MAGURA używamy wysokiej jakości folii. Posiadają one atest higieniczny, tak więc meble które powstaną przy ich użyciu, będą nie tylko estetycznie wyglądać, ale przede wszystkim zapewnią bezpieczeństwo dziecka.

 • Rogi mebli dziecięcych wykonywane są specjalnym rodzajem zaokrąglonego wykończenia.
 • Dzięki najwyższej klasie maszynom zapewniamy najwyższą jakość produktów finalnych; elementy frezowane nie posiadają żadnych uszczerbków, ostrych nacięć, czy innych wad, które mogłyby zagrozić dziecku.
 • W przypadku wyrobów foliowanych okleina idealnie przylega do wyfrezowanego elementu. W związku z tym nie ma zagrożenia by dziecko oderwało kawałek folii.
 • Przed wysyłką każdy element oglądany jest przez kontrolera jakości.

ATRAKCYJNOŚĆ

Z myślą o naszych najmłodszych klientach wprowadziliśmy do naszej oferty kolory okleiny oraz wzory, dedykowane dla mebli dziecięcych:
245 RÓŻOWY
246 BŁĘKIT
247 LIMONKA
248 ROSSO
249 SZAFRAN

Każdy z frontów możemy wykonać z wykorzystaniem jednego z dziesięciu wzorów frezowań stosowanych w panelach dekoracyjnych MAGURA.

FUNKCJONALNOŚĆ

Meble powinny być funkcjonalne. Ciekawym rozwiązaniem jest wyznaczanie stref, które pomogą nam w organizacji przestrzeni pokoju dziecięcego. Planując układ pokoju pamiętajmy o przygotowaniu miejsca do nauki, zabawy oraz wypoczynku. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przykładową wizualizacją stworzoną z użyciem frontów meblowych do pokoju dziecięcego firmy MAGURA.

fronty_dla_dzieci_Magura

Pobierz katalog:

ico_katalog

Nasza oferta

Nasze standardy
zobacz co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji

 • Proces produkcji

  Dzięki unikalnemu, wypracowanemu przez lata procesowi produkcji nasze wyroby cechuje zwiększona wytrzymałość i żywotność.

 • Obsługa klienta

  Na każdym etapie współpracy z klientem staramy się aby cały proces przebiegał płynnie i bez opóźnień.

 • Kontrola jakości

  Wybierając nasze produkty, mają Państwo pewność że otrzymają produkt, całkowicie pozbawiony wad.