wczytywanie strony

Jakość i środowisko

mdf klej

pcv transport

dorobki jakosc

Stosujemy płytę MDF o podwyższonej gęstości 800-810 kg/m3 (standard 680 kg/m3).
Jest ona wykonana w 80% z włókien drzew liściastych (większość płyt mdf produkowana jest z włókien iglastych-mających dłuższe włókno).
Najbardziej widoczną jej zaletą jest dokładność wyfrezowanych powierzchni, która jest jednolita (w przypadku frontów z płyt z włókien iglastych widać duże nierówności we frezach jak i na powierzchni).
Stosujemy klej JOVAT, wytrzymałość termiczna do 90°C. Potwierdzono to badaniami laboratoryjnymi w marcu 2010. Próbki badane przez 5 godzin w temp. od 50°C, co 1 godzinę zwiększana temperatura o 10°C.
Stosujemy prawie dwukrotnie grubszą warstwę kleju niż zalecane minimum.
Jako dekorów używamy folii PCV renomowanych niemieckich i szwedzkich producentów: Hornschuch AG, Gislaved. Folie te charakteryzują się podwyższoną grubością. Zapewniają one zachowanie najwyższych parametrów frontów przez cały okres użytkowania.
Posiadają one filtr UV zabezpieczający przed blaknięciem koloru.
Oraz powłokę antiscratch podnoszącą odporność na zarysowania.
Dysponujemy własnym transportem. Dzięki czemu na terenie Polski zapewniamy bezpłatną dostawę naszych produktów.
W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać doróbki nawet w 2 dni. Za tę usługę nie żądamy dodatkowych opłat, a nasi klienci mają gwarancję, że nie pozostaną długo bez brakującego lub uszkodzonego elementu kuchni. Przy wycenie nie stosujemy zamówienia minimalnego (np. 1m2).
Gwarantujemy, że nasze fronty są całkowicie pozbawione wszelkich wgnieceń, wysklepień, przebarwień i mikropęknieć. W razie wystąpienia jakiejkolwiek skazy front podlega wymianie w ramach gwarancji.

Nasza oferta

Nasze standardy
zobacz co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji

  • Proces produkcji

    Dzięki unikalnemu, wypracowanemu przez lata procesowi produkcji nasze wyroby cechuje zwiększona wytrzymałość i żywotność.

  • Obsługa klienta

    Na każdym etapie współpracy z klientem staramy się aby cały proces przebiegał płynnie i bez opóźnień.

  • Kontrola jakości

    Wybierając nasze produkty, mają Państwo pewność że otrzymają produkt, całkowicie pozbawiony wad.