wczytywanie strony

O firmie

 

Firma MAGURA jest wiodącym producentem frontów meblowych, paneli do drzwi zewnętrznych oraz parapetów wewnętrznych. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2002 roku. Nasza wyspecjalizowana kadra pracownicza korzysta z najwyższej klasy materiałów przy użyciu światowej klasy parku maszynowego.

Podążamy za najnowocześniejszymi trendami w światowym wzornictwie dlatego nasza oferta jest wyjątkowa i sprosta nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Zajmujemy się głównie produkcją najwyższej jakości frontów meblowych: prostych, giętych wraz z kompletnym zestawem listew wieńczących górnych i dolnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także bogatą kolorystykę parapetów oraz wiele wzorów drzwi zewnętrznych.

Zachęcamy do pobrania katalogów i folderów prezentujących produkty MAGURA a także do polubienia i obserwowania naszego fanpage na facebooku gdzie informujemy o nowościach w naszej ofercie oraz atrakcyjnych promocjach.

186

Nasza oferta

Nasze standardy
zobacz co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji

  • Proces produkcji

    Dzięki unikalnemu, wypracowanemu przez lata procesowi produkcji nasze wyroby cechuje zwiększona wytrzymałość i żywotność.

  • Obsługa klienta

    Na każdym etapie współpracy z klientem staramy się aby cały proces przebiegał płynnie i bez opóźnień.

  • Kontrola jakości

    Wybierając nasze produkty, mają Państwo pewność że otrzymają produkt, całkowicie pozbawiony wad.